Голова Центральної виборчої комісії Тетяна Сліпачук заявила, що в 2019 році спостереження за виборчим процесом в нашій країні буде вести рекордну кількість громадських організацій. Так пише PRпортал, посилаючись на агенство Інтерфакс Україна

Про це йшла мова вчора, 8 лютого, на брифінгу ЦВК. Тетяна Сліпачук відзначила, що всього Центральною виборчою комісією в якості спостерігачів було зареєстровано 138 громадських організацій. Це при тому, що в 2014 році спостереження здійснювали всього 10 таких організацій. Варто також відзначити, що на цей раз 130 з них стануть спостерігачами у всіх областях України. А ось 5 років тому вибори у всій країні під свій контроль брали тільки 6 громадських організацій.

За словами Тетяни Сліпачук, Центральна виборча комісія провела реєстрацію і великої кількості представників міжнародних організацій, які виявили бажання бути присутніми на майбутніх виборах в нашій країні. Всього в Україну прибуде 109 спостерігачів від 6 таких організацій. Мова йде, наприклад, про Бюро з демократичних інститутів і прав людини Організації з безпеки і співпраці в Європі, організаціях Федеративної Республіки Німеччини та інших. Нагадаємо, що в 2014 році на виборах в нашій країні були присутні всього 39 представників міжнародних організацій.

Джерело: PRпортал