Більше 40% жителів обласного центру хотіли б працювати за кордоном. Про це під час прес-конференції повідомив заступник директора соціологічної служби «Рейтинг» Любомир Мисів 

«Питання щодо виїзду населення за кордон в пошуках роботи популярне в області та серед мешканців обласного центру. До речі, тенденція до прагнення молоді за кордон існує постійно. На Кіровоградщині 38% опитуваних відповіли, що хотіли б працювати або отримати роботу за кордоном. Цей показник зріс із минулого року на 12% », - зазначив Любомир Мисів.

Згідно з результатами опитування на місцях, 41% жителів обласного центру позитивно відповіли на пропозицію працювати за кордоном, 44% зазначили, що не хотіли б працювати за межами України. Ще 15% вагаються у відповіді. Серед жителів сіл Кіровоградщини 35% хотіли б працювати за кордоном, 46% - відповіли негативно.

Довідково:

Соціологічна група «Рейтинг» у рамках проекту «Портрети регіонів» протягом листопада та грудня провела опитування серед жителів Кіровоградської області. Всього в дослідженні, проведеному методом особистого інтерв'ю, взяли участь 1600 респондентів. Вибірка сформована з урахуванням вікової та гендерної структури області з урахуванням типу поселення. Похибка складає не більше 2,4%.

Джерело: DOZOR