Життя – непередбачуване. Нажаль інколи трапляються події, які назавжди змінюють життя людей. Хвороби, нещасні випадки, вроджене захворювання та інші негаразди зі здоров`ям можуть статись з ким завгодно. Але ж життя продовжується і треба знову вчитись радіти кожному новому дню, жити соціально активним  та суспільним життям.

 З ціллю привернути увагу суспільства до проблем людей з обмеженими можливостями щороку 3 грудня світова спільнота відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю.

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Світловодського району обслуговує 185 осіб з обмеженими можливостями. Соціальні робітники відділення соціальної допомоги вдома допомагають  по господарству, діє пункт прокату технічних засобів реабілітації, послуга підвезення -  соціальне таксі.

При відділенні денного перебування підопічні терцентру мають змогу навчатись в Університеті третього віку, відвідувати різноманітні заходи та клуби за інтересом, які організовують соціальні працівники.

Відділення організації надання адресної грошової та натуральної допомоги, виходячи з можливостей та завдяки благодійним внескам, надає гуманітарну та грошову допомогу. Послугами перукаря, швачки, прачки, взуттєвика мають змогу скористатись підопічні терцентру на платній основі та безкоштовно.

У цей день працівники територіального центру разом з директором, Ільїною Дарією Дмитрівною, бажають вам, людям сильних духом, ніколи не здаватись, завжди йти до поставленої мети. Завжди вірте у себе і свої сили, ніколи не здавайтесь.

 

Соціальний працівник

Ольга Степанець