Вирішив відповіти на пост пана Лева Брагинського, в якому він досить емоційно роздавав подарунки депутатам. Маю право на власну думку. Без образи 

Пане Леве! Абсолютно не згоден з вашою оцінкою, що всі депутати «пытаются решить, кто из них главный». Зокрема, я ніколи головним себе не вважав та до цього не прагнув. Якщо не так - доведіть.

Не приймаю й вашу тезу, щодо того, що я не займаюся проблемами міста. Я ними займаюся. На сесіях постійно пробую просувати проекти із енергозбереження та енергоефективності. Думаю, що як член комунальної комісії, роблю правильно. Нажаль, ці проекти не цікаві колегам та й деяким громадянам. Зокрема, вам. Чи не так? Якби були цікаві, то знайшли б як підтримати.

Пане Брагинський Ви стверджуєте, що всі депутати ведуть боротьбу за «доступ к городскому бюджетному корыту». А можна конкретніше про мене? За який кусочок бюджетного корита я веду боротьбу?

І взагалі, що потрібно так узагальнювати щодо діяльності? Я, наприклад, не узагальнюю думку, що у всіх аптеках продають фальсифікат.

Пане Леве! Мене майже розчулили ваші заклики до мужиків. Ну, про акції протесту, про відкликання депутатів, тощо. Але у мене є інша пропозиція.

До складу тридцяти чотирьох депутатів Світловодської міської ради входять три депутата від Партії пенсіонерів України. Якщо мені не змінює пам'ять, то ви не остання людина в міській організації цієї поважної партії. То може ви позитивно повпливаєте на них? Вони часто не відвідують сесії. Наприклад, не були вчора, коли вирішували досить цікаві питання. Вони часто не голосують за виділення коштів на ремонт доріг, навіть, в своєму окрузі.

Дивіться, дев’ятнадцять депутатів створили непримиренну опозицію, відмовляються ходити на сесії. Серед них ТРИ депутата з вашої партії. Дисциплінуйте їх і буде більшість, яка буде працювати на користь громаді. Крихка, але більшість.
І головне. Зробіть це і не потрібно буде відволікати мужиків від роботи. Нехай працюють, заробляють гроші для своєї сім’ї. Це робити важко. Приходиться їхати на чужину, а тут ще йти на протести.

З повагою, депутат та «изгнанник народа» Вадим Степанець

P.S. Готовий до подальшого діалогу.