Мешканці будинку по вулиці Грушевського 12 перекрили рух транспорту з метою привернути увагу до холодних батарей в їхніх оселях

Опалення цього дев’ятиповерхового будинку завжди було проблемним, а початок опалювального сезону затягувався. До того ж, його мешканці часто скаржилися на холодні батареї. Але цього року мешканці застосували більш радикальні дії – перекрили рух транспорту.

Редакція сайту взяла коментарі з цього приводу у посадових осіб.

Секретар міської ради Юрій Сапянов з цього приводу повідомив наступне. В минулу п’ятницю з приводу проблеми з опаленням в будинку по вулиці Грушевського, 12 була проведена нарада. За її результатами було вирішено, що СП ТОВ «Світловодськпобут» встановить насос підкачки, який поновить відсутній тиск в системі. Нажаль, насос не встановили по причині відсутності коштів у СП. Після сьогоднішньої зустрічі було прийняте рішення встановити насос, який запропонував приватний підприємець, який здійснює опалення спорткомплексу. На сесію міськради буде винесене буде запропоновано виділити кошти на новий насос.

Начальник УЖКГ Віктор Самоляк підтвердив сказане Сапяновим. Крім того, він повідомив, що напередодні наради представники Світловодськпобуту, КП «Житлосвіт-2012» та УЖКГ вивчали проблему в будинку. Було визначено, що циркуляція теплоносія в системі практично відсутня. Вини в цьому КП «Житлосвіт-2012» немає. Світловодськпобут погодився встановити насос підкачки, але виявилося, що коштів на це у них немає. На сесію міськради він буде виносити прохання виділити гроші на новий насос.

Директор КП «Житлосвіт-2012» Тетяна Громова зауважила, що підприємство виконало усі необхідні роботи, які передбачені для запуску опалення в будинку, але тільки спусканням води із системи проблему не вирішити.
Генеральний директор СП ТОВ «Світловодськпобут» повідомив, що вини підприємства в ситуації з теплопостачанням в будинку немає. Внутрішньобудикові мережі – це компетенція ЖЕКів.

Сподіваємося, що цього разу проблема буде вирішена позитивно і у мешканців багатоповерхівки буде тепло в оселях.