Минулий тиждень для Світловодська та його мешканців був насичений різноманітними подіями.

Розпочався тиждень з сесії міської ради, вірніше, з того, що вона не відбулася. Втім, відбувся обмін думками між перевізниками та мешканцями, які є опонентами останніх. Ні спільної думки, ні компромісу не досягли, тому розвиток подій прийняв більш радикальний характер. Автобуси почали їздити вкрай погано. Навіть повернулися добрі справи окремих щасливих власників автомобілів: вони почали підвозити пасажирів, які хотіли йти пішки та очікували автобус. Непримиренні пасажири в інтернеті захищали свою позицію та рекомендували водіям створити незалежну профспілку та боротися з перевізниками. Вони знову піднімали питання створення комунального підприємства, яке буде возити містян за дешево гривень. Активно підтримувалася пропозиція розірвати договори з усіма перевізниками та проводити конкурси за новими умовами, закріпленими в договорах.

Поки йдуть дебати навколо тарифу з вивезення сміття, окремі несвідомі громадяни зробили свою темну справу, про що повідомив міський голова Валентин Козярчук у Фейсбуці.

«До уваги небайдужих жителів міста Світловодська!

Купи будівельно сміття нещодавно з’явилися поблизу зруйнованого заводу «Калькулятор», в Садовому мікрорайоні міста Світловодська. Більше двадцяти мішків з будівельним сміттям невідома особа залишила прямо на вулиці, а не відвезла на сміттєзвалище. Даний показник халатності та неповаги до жителів міста турбує світловодців.

По даному факту, до Світловодського відділу поліції Головного управління Національної поліції Кіровоградської області, надійшла заява від міського голови Валентина Козярчука, про встановлення та притягнення даної особи до відповідальності.

Звертаємося до громади міста Світловодська, до небайдужих осіб, які стали свідками даного правопорушення, та володіють інформацією про особу, або автомобіль – просимо звертатися за телефоном (067) – 532 – 92 – 10».

Приємно здивувало здивувало нас СП ТОВ «Світловодськпобут». Цього тижня ми відчули, що батареї в квартирах потеплішали. Правда не у всіх та не такі вони вже й теплі, але… Керівник підприємства пан Московський повідомив, що СП має номінацію на газ на десять днів листопада. Але ж тариф! Він поданий але ще не прийнятий. Не можу навіть уявити, яким він буде з огляду на підвищення ціни на газ.

П’ятниця для влади була урочистою. Зранку відбулися урочистості з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників. Біля Вічного вогню, аби вшанувати загиблих героїв, які віддали життя у війні з німецько-фашистськи, відбувся урочистий мітинг громадськості та влади. До пам’ятника лягли квіти.

Сьогодні ж, міський голова привітав з професійним святом, Днем автомобіліста, працівників «Світловодського АТП 13507» та відзначив працівників підприємства Грамотами виконавчого комітету Світловодської міської ради за багаторічну сумлінну працю, відповідальне ставлення до своїх обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня автомобіліста.