Дві компанії зробили Світловодську пропозицію побудувати сонячну електростанцію. Про це вони розповіли публічно.
Чергова сесія міської ради не відбулася, але в залі відбулися громадські дебати. Наприкінці, всі хто залишився в залі, почули цікаву пропозицію, яку зробили місту столичні компанії.

Першим її озвучив Євгеній Юлдашев, представник ТОВ «Астрида Солар».

Він відразу погодився з тим, що земельна ділянка під сонячну електростанцію, яку вони готові побудувати, буде виставлена на аукціон. Кампанія готова взяти участь у ньому. Для міста це буде найкраще. До того ж, такий підхід не протирічить законодавству. Далі пан Євгеній розповів про діяльність компанії з будівництва електростанцій в Україні. В разі отримання права на оренду ділянки, компанія готова зареєструвати підприємство в місті. Кампанія готова інвестувати в соціальну сферу Світловодська 200 тис грн. Це може бути перерахування в бюджет, або пряме фінансування відповідного проекту.

Далі свою пропозицію озвучив представник групи компаній ЮКРЕЙНА СОЛАР ГРУП Олег Кузь.

Пан Олег уже презентував свою пропозицію на депутатських комісіях, тому він зосередився на тому, що кампанія СЕС СВІТЛОВОДСЬК, яку вище означена група зареєструвала в місті, має отримати землю без акуциону, тому що першою подала документи. Щодо земельного аукціону, то його проводити не потрібно. При цьому Олег Кузь посилався на норму закону. Він, також, повідомив, що в якості соціальної відповідальності кампанія готова встановити дитяче містечко.

Вирішити проблему прийдеться депутатам міської ради. Ну, в разі якщо вони, врешті решт, зберуться, а компанії дочекаються цього.

Вадим Степанець