Напевне всі погодяться з тим, що індустрія моди на левову більшість відсотків зорієнтована на жіночу частину людства. Особливо, у такому її різновиді як салони краси - навіть у заштатних населених пунктах вивіски перукарень прикрашають вбрані жіночі голівки…

А от – так вже повелося від понуро-сірих Совєтів – для сильної статі в цих закладах краси відведено скромні закутки, де майстрині, вірогідно, користуючись поширеною приказкою: чоловікові достатньо бути ледь гарнішим за мавпу, особливо не заморочуючись, чикають довбешки цих самих чоловіків як заманеться… Звісно, у великих містах є й спеціалізовані салони для чоловіків. Але ними користуються, як правило, політики та різна богемна публіка, або – пєдєрасти, як підмітив свого часу мужлан Нікіта Сєрґєєвіч Хрущьов. Ось чому наші мужчини, теж, особливо не заморочуючись, йдуть до цирульні підстригатись… налисо.

Та ось, схоже, і в нашому провінційному Світловодську крига скресла… Не так давно у нас запрацював суто чоловічий салон-перукарня з назвою, пов’язаною з «бородою» - «Barber room». І дійсно, тут майстриня-господиня Лариса Аґафонова не лише з годину чаклуватиме над головою відвідувача, а й - над його бородою та вусами. А треба буде - зголить їх шикарною (під ретро) небезпечною бритвою. «Королівське гоління» - так називається ця приємна для чоловіків процедура. А у разі потреби і сивину закамуфлює – теж актуальне для наших чоловіків питаннячко.

На запитання автора цих рядків і водночас вдячного клієнта, що ж майстриню зумовило займатися суто чоловіками – прикрашала би собі жінок, які, таки більш прискіпливо стежать за своєю зовнішністю, пані Лариса відповіла, що на чоловіках вона зупинила свій вибір ще років сорок тому, як ще дівчинкою у підстриганні «тренувалась» на своєму батькові. Згодом і освіту відповідну отримала – чоловічі стрижки і зачіски, і багато років у Кременчуці працювала за обраною спеціальністю. Аж поки у рідному Світловодську не наважилась відкрити власний «Barber room», де віддає себе своєму хоббі і, водночас - роботі, завдяки якій чоловіки стають не ледь, а набагато привабливішими за мавп.

Віталій Асауленко