Після того, як Укрпошта увійшла в кризу, Нова пошта стрімко увірвалася в наше життя. Працювала швидко, клієнтів обслуговували ввічливо та без лишньої тяганини. Думаю, багато хто з читачів користувався послугами пошти та був задоволений. Я теж… був задоволений… раніше… До цієї історії.

Придбав я в Інтернеті одну річ. В Інтернет-магазині, який розташований в сусідній області. Відправник, в п’ятницю 21.09.18 р., телефоном повідомив про відправлення та сказав, що посилка може прийти днів через 3-4. Через декілька хвилин після спілкування я отримав смс-повідомлення з номером декларації. Враховуючи, що попереду була неділя, очікував отримати посилку у вівторок чи четвер.

В четвер, 27 вересня, я зайшов до відділення Нової пошти. Там симпатична дівчина-менеджер повідомила, що моє відправлення уже в Києві, та поцікавилися, що у мене в посилці. Останнє мене здивувало та, дещо, напружило. В Інтернеті я неодноразово читав, що посилки на пошті крадуть, тому я теж поцікавився, з якої метою менеджер цікавиться змістом посилки. Відповіді не отримав.

Отже, я підрахував, що за 6 днів посилка подолала половину шляху. Таке враження, що її везли кіньми, чи несли пішки. Тепер уже просто з інтересу я вирішив дізнатися, коли ж вона дійде до адресата. Зайшов на сайт Нової пошти. Там я дізнався про те, коли та хто відправив, та іншу цікаву інформацію. Серед неї й дату доставки мені – 26.09.18 р.
Нагадаю, це вже четвер, 27.09.18 року.

То коли ж посилка буде в Світловодську? Телефоную на гарячу лінію. Далі я почув багато різної інформації про те, як Нова пошта дбає про нас, клієнтів. Розмова з оператором нагадала мені виступ дуету Брати Шумахери.

Марина, Валера, знову Марина, потім ще хтось постійно цікавилися, як до мене звертатися та завіряли, що зроблять все необхідне, щоб я отримав посилку вчасно. Нарешті мені зателефонували з київського телефону та повідомили, що вони шукають мою посилку в терміналах та як знайдуть, то обов’язково мені повідомлять. Це все було в четвер.

В п’ятницю я не дочекався дзвінка і знову поцікавився про долю моєї посилки. І знову мене завірили, що її шукають по всім терміналам. Нарешті, приблизно о 17.00 повідомили, що посилку знайшли (!) і її обов’язково відправлять мені, в Світловодськ.

В суботу, о 9.19 мені зателефонували з Нової пошти та радісно повідомили, що моя посилка сьогодні в Кременчуці та буде в Світловодську і я її обов’язково отримаю… в понеділок (!).

Я не став чекати понеділка і пішов до відділення об 11.00. Виявилося, що рано. Посилка не прибула, вона в Кременчуці.

«Ми їх доставляємо транспортом, а не телепортуємо,- » заявила працівник відділення.

Але я думаю, що їх доставляють пішки, тому що о 16.30 посилку ще до міста не довезли. Відділення ж зачиняється о 17.00.
Чекаю понеділка.

Вадим Степанець