Протягом усіх років незалежності перед українцями постає питання захисту прав найманих працівників. Часто роботодавці йдуть на порушення, не оформлюючи відносини з працівниками. Саме про це говорили сьогодні в Світловодську.

17 вересня, в сесійній залі Світловодської міської ради, на виконання окремого доручення Прем'єр Міністра України В. Гройсмана за результатами наради від 03.09.2018 щодо детенізації ринку праці, відбулась зустріч начальника управління Держпраці у Кіровоградській області Сергія Подорожнього з представниками структурних підрозділів виконкому міської ради, ДФС, ПФУ, Нацполіції та роботодавцями міста.

В ході зустрічі проведена інформаційно-роз'яснювальна кампанія про недопустимість відсутності оформлення трудових відносин із найманими працівниками та заплановані спільні заходи контролю, спрямовані на детенізацію зайнятості та доходів населення.

Про факти укладання трудових відносин за результатами візиту інспектора праці та з інших питань щодо прав найманих працівників звертайтесь за телефонами, які вказані нижче.

Прес-служба міського голови