Дочірнє підприємство «Центргаз» ВАТ «Кіровоградгаз» просить Нацкомісію з регулювання в сфері енергетики і компослуг анулювати ліцензію підприємства на здійснення поставок газу, а також просить Кабінет Міністрів виключити підприємство з переліку постачальників, на яких покладено спеціальні зобов'язання з постачання газу населенню.

Про це йдеться листі «Центрагазу» до Кабміну, текст якого мають Українські Новини.

«Центргаз» підкреслює, що його діяльність з постачання газу населенню збиткова в зв'язку з систематичним невиконанням державою зобов'язань по фінансуванню призначених субсидій на компослуг.

«З огляду на збитковість діяльності з постачання природного газу ДП« Центргаз »звернулося до Нацкомісії з державного регулювання в сферах енергетики і комунальних послуг із заявою про анулювання ліцензії на постачання прородно газу з 1 жовтня 2018 року», - йдеться в постанові.

Також «Центргаз» просить Кабмін з 1 жовтня виключити її зі списку постачальників газу на яких покладено спецобязательства по поставкам газу населенню, в разі продовження дії постанови №187, в якому знаходиться цей перелік.

Як повідомлялося, 29 серпня Кабінет Міністрів продовжив до жовтня 2018 року дію постанови №187 про покладання спеціальних зобов'язань на Національну акціонерну компанію "Нафтогаз України" і обласні газопостачальні компанії постачати населенню і підприємствам теплокомуненерго (ТКЕ) природний газ без зміни поточних цін.

51% «Кіровоградгазу» належить «Нафтогазу», 27,8% - інвесткомпанії «Фінлекс Інвест» (Київ).