Назва більше для інтриги – щоби всі кинулись читати. Насправді ж тонув підвал на вулиці Чапаєва, яка, щоправда, вже не на Чапаєва – віднедавна ця вулиця (точніше, провулок) Мистецьким зветься…

А все почалося близько п’ятої ранку суботи, 8 вересня, переповідає пані Олександра, квартира якої акурат над підвальною так званою рамкою знаходиться, яка крізь сон почула дзюрчання води. А так як у її родині ніхто енурезом, слава Богові, не страждає, вона встановила – шум дзюрчання лине з отієї рамки… Долаючи страх – таки ж ніч надворі – відважна жіночка спустилася у підвал, а там… Коротше, там потоп!

Реагуючи, відповідальна пані Олександра перш за все обдзвонила сусідів, мовляв, тонемо - запасайтеся водою. Опісля чого вона намагалася повідомити про пригоду різні аварійні служби. А ті наче самі захлинулися водою з тієї труби, що прорвало. Як тут у одного із сусідів знайшовся номер телефону першого заступника міського голови Олени Балюк…

- Вибачте, будь ласка, звернувся до пані Олени сусід тремтячим голосом (воно й зрозуміло: як-не-як – дзвінок другій особі у місті так ще й без чогось-то о сьомій ранку та ще й заслуженого вихідного дня), - потопаємо ми тут ні за цапову душу.

- Гаразд, - отримавши сигнал SOS, відповіла віце-мер.

І вже за півгодини рамкою бродили слюсарі «Житлосервісу-2012». І не просто бродили – за лічені хвилини вони усунули першопричину потопу без (як опасалися жильці) традиційного перекривання водопостачання будинку до «після вихідних». За що вони (жильці) щиро вдячні слюсарям, яких скерував на порятунок директор «Житлосервісу» Роман Ткаченко і, звісно - Олені Балюк.

Віталій Асауленко