Жителям Кіровоградщини більше не потрібно знімати з обліку свою автівку, якщо вони вирішать її продати, подарувати чи обміняти.

Регіональний сервісний центр МВС у Кіровоградській області повідомив, що відтепер за договорами купівлі-продажу, дарування, міни або фінансового лізингу, а також за заповітом у Центрі відразу перереєструють транспортний засіб на нового власника.

Водночас зняти з обліку автівку можна, якщо власник хоче вивезти її за кордон, утилізувати, за рішенням суду чи у зв’язку зі скасуванням реєстрації.

У центрі зазначили, що до переліку документів, які підтверджують правомірність придбання транспорту, включили договір купівлі-продажу, укладений за результатами аукціону або електронних торгів, за якими продавцем виступає Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Послуги мобільного сервісного центру МВС у вересні жителі Світловодська та району можуть отримати за адресою вулиця Героїв України, 14, кімн. №20 12 та 27 вересня з 11:00 до 16:00.