Нещодавно з навчальних зборів повернулися наші земляки, які покращували свою бойову підготовку для захисту Вітчизни, у військовій частині А 3880.

Запірко Олександр Васильович 1992р.н., молодший сержант за військовим званням, на посаді командир відділення. Працює газоелектрозварювальником на Полтавському ГОК. Одружений та має доньку. Охоче приймає участь у навчальних зборах, для підвищення рівня своєї підготовки та саморозвитку. Олександр отримав Почесну Грамоту – за старанність, зразкове виконання військового обов’язку, сумлінну працю, ініціативу і наполегливість в оволодінні військовою справою під час проходження зборів оперативного резерву. Та отримав посвідчення до почесного нагрудного знака начальника Генерального штабу Головнокомандувача ЗСУ «За взірцевість у військовій службі» III ступеня.

Писарєв Євген Олегович 1980 р.н. – на посаді стрілець роти охорони, отримав посвідчення до почесного нагрудного знака. Євген працює в Польщі та має двох доньок.

Шашило Владислав Віталійович 1996 р.н. – на посаді старший стрілець роти охорони. Отримав почесну грамоту. Владислав одружений, працює на підприємстві «Віктор і К» на посаді слюсар сантехнік.

Берест Тарас Олександрович 1994 р.н. – на посаді водій, отримав посвідчення до почесного нагрудного знаку командуючого Сухопутних військ ЗСУ «За службу». Працює на підприємстві «Гідросенд» - пресувальник формувальник харчової продукції.

Хлопці позитивно відзиваються про пройдені навчальні збори – сподобались стрільби, тактична підготовка, та вивчення ЗУ 232. Ще з позитивних сторін відмічють хлопці це дружній колектив та приємна атмосфера.