За останні дні Національна поліція зробила кроки щодо покращенню кримінальногї ситуації в Світловодську.

Світловодський відділ поліції Кіровоградської області повідомив про затримання крадія.

Встановлено, що 39-річний чоловік, раніше судимий за майнові злочини, протягом кількох днів вчинив півдесятка крадіжок майна з дачного будинку місцевої жительки, спричинивши їй збитки на суму близько 5 тисяч гривень.

Повідомлення від потерпілої про вчинені кримінальні правопорушення надійшло до Світловодського відділу поліції на початку липня. У результаті проведених заходів поліцейські отримали докази того, що до заволодіння майна причетна одна й та ж особа.

«Під час санкціонованого обшуку в гаражному приміщенні підозрюваного правоохоронці вилучили частину речових доказів: електрозварювальний апарат, металеві кутники та дріт, посуд, господарський реманент»- повідомив начальник Світловодського відділу поліції Андрій Гулий.

Працівники поліції продовжують розслідувати кримінальне провадження за ч.3 ст.185 Кримінального кодексу України «Крадіжка». Санкцією статті передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років.

Перший заступник голови Нацполіції України В'ячеслав Аброськін на своїй сторінці у Фейсбук повідомив про затримання понад 30 кримінальних авторитетів.

«В Кіровоградській області відбулася сходка так званих кримінальних авторитетів Кіровоградщини.
Приводом для даної «зустрічі на природі» було призначення «смотрящєго» за Світловодськом, і вирішення спірних питань, але все пішло не по їх «затвердженому сценарію», не дивлячись на благословення «злодія в законі» на прізвисько «Хохол».

«Шановному», щойно призначеному наглядачу за Світловодськом, та його «друзям» в кількості більше ніж 30 осіб, таких же «мурчащих» прийшлося лягти мордою у землю.

Ну що ж це «іздєржкі посади». Звикайте» - йдеться у дописі.