Одна з важливих функцій міської влади є надання адміністративних послуг. З цією метою в містах та територіальних громадах створюються Центри надання адміністративних послуг.

Метою їх діяльності є комфортність та протидія корупції в наданні послуг фізичним та юридичним особам.

Окрім підвищення доступності та якості державних послуг, створення мережі ЦНАПів сприяє створенню прозорої і підзвітної багаторівневої системи врядування, яка реагуватиме на потреби громадян, а також сприяє зростанню кількості робочих місць навіть в невеликих населених пункту.

В Світловодську створений та діє такий центр.

Сьогодні Світловодський Центр відвідали представники Програми U-LEAD with Europe «Покращення якості надання адміністративних послуг для населення». Вони вивчили стан справ в ЦНАПі.

За результатами відвідань відбулася нарада у Першого заступника міського голови Олени Балюк, в якій взяли участь гості, керівництво ЦНАП, депутати міської ради, представники громадськості та ЗМІ. Під час обговорення намітилися дорожня карта щодо покращення роботи закладу.

В разі позитивних рішень з боку міської ради, які стосуються покращення приміщень, Світловодськ може отримати обладнання, меблі та програмне забезпечення, яке значно позитивно вплине на надання адміністративних послуг.

Вадим Степанець