На післяобідню пору п’ятниці, 15 червня, концертна зала міського Палацу культури була заповнена майже вщерть - тут, з нагоди професійного свята, вшановували медичних працівників. На початку, поки дійство набирало обертів, присутні переглянули відео-сюжет, присвячений Світловодській ЦРЛ, іншим медичним закладам міста й району.

І після душевної пісні і кількох запальних танців у виконанні творчих колективів Палацу, які, до слова, майстерно зрежисовані, супроводжували цей захід, настала черга привітань з врученням найдостойнішим Подяк, Грамот та квітів.

Розпочалися вони з міської влади – теплі слова на адресу людей у білих халатах виголосили перший заступник міського голови Олена Балюк і секретар міської ради Юрій Сапянов.

Далі настала черга заступника голови Світловодської райдержадміністрації Володимира Похілова і заступника голови районної ради Олексія Шаповала.

«Бажаю вам мати хронічне здоров’я, гіпертонічну зарплату і завжди вагітний гаманець!», - не без долі доброго гумору та з застосуванням медичної термінології, побажав Шаповал.

Також світловодських «ескулапів» не оминули привітати й депутати міської ради Надія Мальцева і Анатолій Кучугурний.
Далі заздоровниці на честь «винуватців» урочистостей виголосили Людмила Шумейко, головлікар Центру первинної медико-санітарної допомоги і головлікар Світловодської ЦРЛ Юрій Котенко, який, зокрема, сказав:

«Ми знаходимось у цій святковій залі, а тим часом наші колеги стоять біля операційних столів, приймають пологи, надають невідкладну медичну допомогу хворим… Така наша доля. Прийміть безмежну вдячність за ваші чуйні серця, врятовані життя, повернуте здоров’я!».

Також, під оплески колег, Котенко принагідно нагадав, що за висновками Департаменту охорони здоров’я Кіровоградської ОДА Світловодська ЦРЛ у першому кварталі поточного року посіла перше рейтингове місце серед найкращих медичних закладів нашої області, додавши, що в її стінах працювали й два медики, яким було присвоєно почесне звання Заслуженого лікаря України, це – присутня у наразі у залі Світлана Деружинська і, на жаль, нині покійна Віра Абакумова. І не лише Віру Ісаївну пом’янули присутні – на великому екрані, під акомпанемент музики-реквієму, спливали світлини медиків, які відійшли у Вічність.

… Не оминув привітати медиків з їх професійним святом і народний депутат України Олесь Довгий. Щоправда, не особисто – вустами свого помічника-консультанта Марини Саакян, яка, також, вручила декотрим з ним подарунки й подяки від нардепа.

А на завершення врочистостей, які тривали понад двох годин, виключно усі їх «винуватці» залишали залу з квітами. На знак пошани і подяки…

 

 

 

 

Віталій Асауленко