Світловодська Центральна районна лікарня отримала 150 тестів для експрес-діагностики, що передбачено Проектом HealthLink - «Прискорення сталої відповіді епідемії ВІЛ/СНІД на Кіровоградщині», який реалізує Кіровоградське обласне відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» та за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Світловодська районна лікарня – одна із восьми пілотних закладів охорони здоров’я в регіоні, де реалізується проект HealthLink. Головною метою проекту є покращити доступ людей, які живуть з ВІЛ, та представників ключових груп ризику щодо інфікування ВІЛ до якісних послуг з профілактики та лікування ВІЛ, наблизити допомогу до пацієнта.

Відтепер у нас, в Світловодську, всі жителі міста та району зможуть пройти тестування на ВІЛ та дізнатися про свій статус. Що важливо - це безкоштовно та анонімно. Для цього необхідно лише звернутися у поліклініку Світловодської центральної районної лікарні за адресою: м. Світловодськ, каб. 80. Кабінет працює щоденно, крім вихідних, з 9:00 до 14:00.
Лише спільними зусиллями ми зможемо зупинити епідемію ВІЛ – успіх залежить від кожного з нас!

Галина Талалаєва, районний інфекціоніст
Світловодської ЦРЛ