12 травня відзначається Міжнародний день медичної сестри. З цього приводу 11 травня у Світловодській ЦРЛ відбулися урочисті збори, на яких вітали і вшановували 225 медсестер трьох кваліфікаційних категорій. І дякували їх за їхню звитяжну та гуманну місію…

«Схиляючись над ліжком тяжкохворої людини, ви своїм добрим словом та милосердям, намагаєтесь повернути її до життя, вселити їй віру, надію у те, що все буде гаразд. Тож, я сьогодні, поздоровляючи вас, побажаю вам любові, здоров’я, успіхів!», - такими словами головлікар ЦРЛ Юрій Котенко відкрив зібрання. Натомість його заступник з питань саме сестринства Людмила Поляніна, вітаючи колег, наголосила, що, завдяки професійній та злагодженій роботі світловодських медичних сестер Світловодська ЦРЛ, згідно рейтингу Асоціації медичних сестер Кіровоградської області, посідає почесне перше місце серед медичних закладів Кіровоградщини.

А ще нашим медичним сестричкам вітання від народного депутата України Олеся Довгого передала його помічник-консультант Анна Трубаченко, назвавши їх янголами-охоронцями, які, поряд із лікарями, стоять на сторожі життя й здоров’я своїх пацієнтів… Від міської влади заздоровницю на честь «винуватців» урочистостей виголосив секретар міської ради Юрій Сапянов.

А завершилось же дійство Грамотами й квітами для найкращих медсестричок і душевним концертом від аматорів міського Палацу культури.

Власкор