«Бог створив людей як слабкими, так і сильними. Та «Кольт» їх урівняв», - наголошує давня американська приказка… В нашому випадку цим «зрівнювачем» виявилася мисливська рушниця. Зареєстрована, до слова.

У дачному масиві, на Лісозаводі, як переповів вашому кореспондентові начальник світловодської поліції Андрій Гулий, семеро, порівняно молодих чоловіків (70-х років народження) святкували, варто припустити, День Перемоги. Насвяткувалися так, що один з них (серед ночі - вже 10 травня) відправився у «розвідку»… сусідніми дачами. Та «спалився» - отримавши від якось дачника по обличчю. Ображений таким нахабством, він повернувся на місце дислокації свого «загону» і, звісно, поскаржився товаришам на нечувану зухвалість якогось «полковника» - саме так він назвав свого кривдника. Друзі, у свою чергу, кровно образилися на сього «полковника» і, у жагучому бажанні сатисфакції, здійснили рейд до його обійстя.

… Чоловік, 1953-го року народження, до якого увірвалися месники, і який перебував на дачі разом із своєю дружиною, намагався їм пояснити, що ніякий він не полковник – хлопці у темряві явно щось переплутали. Марно. І, отримавши парочку хуків у щелепу, він, захищаючи себе і дружину, хутко мотнувся до свого зброярського сейфу із мисливською рушницею, до слова, зареєстрованою. Загативши у двостволку парочку набоїв, пенсіонер ввічливо так попросив непроханих гостей забиратися геть. Та не подіяло – непрохані гості, за словами стрільця, хапалися за ствол і всіляко глузували з нього. І він стрельнув… Перший (і єдиний) набій, пробивши наскрізь грудину найближчого нападника, вилетівши з його спини, влучив у живіт ще одному. Решта «зондер-команди», бачачи такий розклад, накивала п’ятами. Тож довелося стрільцеві особисто викликати і поліцію, «швидку». Вона-то («швидка») і доправила того, що з простреленою грудиною, до моргу – мертвий вже був, а іншого – з простреленою печінкою та селезінкою – до реанімації.

Триває слідство.

Віталій Асауленко