На чужині гроші краще витрачати, відпочиваючи, аніж заробляти. А заробити можна й дома, наприклад, на «Світ-Сирі».

Цими днями Міськрайонний центр зайнятості, в рамках обласної декади профорієнтації молоді, проводить екскурсії для цієї самої молоді провідними підприємствами Світловодська й району. І в цьому ряду ТОВ «Світ-Сир» зайняв своє поважне місце…

 

  

20 квітня ватагу старшокласників на ознайомчу екскурсію на «Світ-Сир» привели директор та викладач Подорожнянського НВК Тетяна Крайносвіт і Вікторія Коробка відповідно та спеціаліст МРЦЗ Ольга Бугрім. Зустріла ж делегацію господиня, завідуюча виробництвм Оксана Медяник, яка, власне, і стала гідом по цьому, знаному по всій Україні, підприємству. А якщо бути більш точнішим – знаному (у доброму розумінні цього слова) своєю натуральною сирною продукцією, яка тут виробляється, як-то кажуть, від А до Я…

 

З «А» екскурсія й розпочалася – з молочної ферми. Пані Оксана, разом із завідуючим фермою Віталієм Кікотом, провели дітлахів і яслами, де у комфортних умовах підростають телята, між іншим, високопродуктивних молочних порід, і корівником, де вже дорослі корівки дають свою продукцію – якісне, відповідне до європейських стандартів, молоко. До слова, зауважив завфермою, процес цього «давання» відбувається без рук доярів (все максимально автоматизовано) і без щонайменшого контактування молока з навколишнім середовищем – молоко, спеціальним «молокопроводом», подається на «святая-святих» підприємства – на Виробництво, яке і стало наступним етапом, поза сумнівів, цікавої екскурсії.

Та, не все так просто… Перед тим, як зайти до це цеху, де виробляються бринза, фета, моцарела, сир для грилю тощо, а ще вершкове масло, дітей «змусили» одягти халати й шапочки – тамтешня стерильність не гірша, аніж в хірургічній операційній… Екскурсанти, після того, як пані Оксана показала їм кімнати гігієни для персоналу (знову таки, заради стерильності), заглядаючи на ті чи інші ділянки виробництва, на власні очі могли побачити процес перетворення молока з під тих самих корівок на фермі у смачнючу і корисну продукцію…

«Ми принципово не використовуємо різних хімічних домішок і консервантів – процес визрівання сирів відбувається за древніми болгарськими рецептами (про це – нижче. Прим. авт.) і за суворим температурним режимом. А консервантами у нас є лиш розсіл з солі і лимонної кислоти», - не без гордості зауважила Оксана Медяник.

А до чого тут болгари?

Третій, але не завершальний, етап екскурсії продовжився у затишній конференц-залі «Світ-Сиру», де завідуюча виробництвом, опісля демонстрації ознайомчого відеофільму про цей самий «Світ-Сир», розповіла про його витоки… За її словами, у 2007 році засновник підприємства Олег Медяник заприязнився з таким собі Стояном Стояновим – потомственним болгарським сироробом. Результатом цієї приязні й стало народження українсько-болгарського підприємства з виготовлення сирів за стародавніми болгарськими рецептами. І першими майстрами, які навчили наших премудростям сирної справи були, теж, болгарські майстри.

«І відтоді ми ні на йоту не відступили від тієї тонкої й органічної технології. Так само, як і у виготовленні вершкового масла, яке ми виробляємо за старовинним українським рецептом – без жодних хімічних домішок і без додавання рослинних жирів», - наголосила пані Оксана, поступову перевівши розмову до кадрових питань. Що й не дивно - адже ж зустріч-то було зорганізовано Центром зайнятості.

… Так, продовжила Оксана Медяник, безвізовість з Європою призвела до значного відтоку українців у пошуках кращої долі. Але ж у Європі хочуть бачити українців, здебільшого, як туристів, що приїздять до них на відпочинок. А тих, хто приїхав туди на заробітки, відповідно й сприймають – як покірну робсилу, яка, працюючи за нижчими, від місцевих, розцінками своєї праці, відбирає у них (місцевих) їхній «кусень хліба».

«Тож діти, придивіться до нашого підприємства! Адже гроші краще заробляти дома. А до Європи, чи до Києва, набагато приємніше їздити на ці гроші відпочивати», - закликала Оксана Медяник, зазначаючи: «Світ-Сир» потребує водіїв, трактористів, працівників ферми і, звісно, сироробів – і навчають на підприємстві безкоштовно, і зарплата пристойна.

… Важко сказати, що відбувалося в цей час у головах юних екскурсантів. Можливо, хтось із них і подумав: та на біса від мамки й татка світ-за-очі тікати, коли ось воно щастя – під боком. Хтозна? Зате сирними смаколиками в тій же конференц-залі, на завершення екскурсії, частувалися всі від душі. Власне, це і був четвертий етап змістовної екскурсії.
Віталій Асауленко