Сьогодні, 20-го квітня, на базі професійно-технічного училища №5, відбувся круглий стіл. "Віхи співпраці роботодавців міста та району з навчальним закладом".

На заході був присутній Світловодський міський голова Валентин Козярчук, заступник міського голови з гуманітарних питань Ірина Щербина, голова спілки Підприємців та Роботодавців Михайло Бур'янський, та потенційні роботодавці міста та району.

Директор ПТУ №5 Микола Ільченко ознайомив членів круглого столу з навчальним закладом та презентував фільм про професії, які вивчаються в даному навчальному закладі. В рамках заходу були розглянуті кілька головних питань: презентація професій; співпраця закладу з роботодавцями з питань підготовки кваліфікованих робітників; дуальна освіта; висвітлення юридичних питань взаємодії навчального закладу з підприємством; охорона праці на підприємстві під час проходження виробничої практики.

Світловодський міський голова Валентин Козярчук зазначив, що зацікавленість даними питаннями дуже актуальна на сьогоднішній день, адже місту Світловодську, як і Україні вцілому потрібні молоді та кваліфіковані кадри, які будуть будувати нову державу, відповідну європейським стандартам та ментальності.

Юлія Абрамкіна