Для молоді міста Світловодська випала гарна нагода безкоштовно відвідати країну Болгарію. Як саме, можливо скористатися такою нагодою, розповіли делегати з Болгарії Красен Русев - Директор Європейского інституту культури та туризму, та представник компанії «Bogena» в Україні Юрій Біланюк.

Представники компанії «Bogena» розповіли молоді міста Світловодська про впровадження в Україні міжнародної програми по обміну персоналом, для роботи в туристичній галузі Болгарії. Дана програма працює під директивою Європейського Союзу, що забезпечує українцям соціальні гарантії.

Три місяці роботи в туристичній галузі, безкоштовний проїзд, проживання та харчування а також отримання гідної заробітної плати в поєднанні з відпочинком за кордоном дозволить світловодській молоді покласти старт на майбутнє та провести незабутнє літо в сонячній Болгарії.

Докладніше про програму та участь в ній, можна дізнатися в заступника Світловодського міського голови з гуманітарних питань Ірини Щербини, яку Красен Русев призначив предствником даної програми у Світловодську.

Станіслав Щербина