У Світловодську розпочала свою роботу координаційна рада з питань національно-патріотичного виховання.

Сьогодні, 21 березня заступник Світловодського міського голови з гуманітарних питань Ірина Щербина провела засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання. Згідно Розпорядження очільника Кіровоградської ОДА затверджено склад координаційної ради. Діяльність ради буде спрямовувати на розвиток патріотичного виховання молоді міста.

Ірина Щербина наголосила на актуальності розвитку національно-патріотичних цінностей, гартування спортивного духу та наслідування української культури для світловодської юні. В планах координаційної ради вже є деякі напрацювання стосовно подальшого плану роботи на рік: наслідування та збереження українських традицій з піднесенням патріотичного духу, залучення молоді до спортивних змагань на місцевому, обласному та Всеукраїнському рівні. Уже в травні цього року молодь візьме участь в патріотичній грі «Джура».

На наступному засіданні члени координаційної ради внесуть свої пропозиції до річного плану робіт та розпочнуть втілення першочергових завдань в життя.

Слідкуйте за новинами координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання. Долучайтеся та підтримуйте молодь Світловодська.

Юлія Абрамкіна