Print

Найбільшу суму за цей місяць заплатила матір своїм дітям у 65 тисяч гривень.

На Кіровоградщині масово кинулись гасити заборгованість перед дітьми. Злісних неплатників, які не злякались кримінальної відповідальності, до банків повела загроза позбутися водійського посвідчення або ж скасування омріяної відпустки за кордоном. За останні тижні боржники повернули майже три мільйони гривень. Нині державні виконавці взялися за майно недобросовісних татусів, йдеться в ТСН.16.45.

Ніна Мороз виростила чотирьох доньок. Жінка каже, у їхньому вихованні батько участі не брав. Час від часу заявлявся, бив колишню дружину і дітей та знову зникав на роки. Жінка кілька разів подавала на аліменти.

«Його хотіли ув’язнити за аліменти. Але він почав на колінах повзати у дітей і в мене, що він піде на роботу і буде платить – тільки забери заяву», - розповідає жінка.

Своїх обіцянок батько не виконав. За останні роки його борг власним дітям сягнув ста тисяч гривень. У справу втрутились державні виконавці.

«Державним виконавцем виявлено майно: а саме одну шосту частину даного будинку, на яке накладено арешт», - повідомляють державні виконавці.

Саме частина будинку, де мешкає багатодітна родина - єдине, що батько не зміг продати чи заховати. Його власність передадуть дітям у рахунок сплати аліментів. Сам чоловік нині у розшуку.

«Таким чином родина стане повноправним власником уже цілого майна без участі чоловіка. Тому що зазвичай чоловіки шантажують тим, що вони мають якусь частину в будівлі», - каже начальник Кіровоградського обласного управління юстиції Вадим Гуцул.

У виконавчій службі кажуть, тепер дедалі частіше не вони розшукують неплатників аліментів, а навпаки – ті штурмують відділи служби, щоб погасити борг.

Стоси паперів – це справи боржників з аліментів лише одного з районів Кропивницького. Насправді вже їх не так і багато. Кілька тижнів тому паки були на третину більшими.

«Ось 35 тисяч гривень сплата, 25 тисяч гривень… Приходять, платять, бо для когось полювання важливе, хтось без водійського посвідчення нікуди», - кажуть у виконавчій службі.

Переважна більшість боржників – це чоловіки. Однак рекордсменкою за сплатою боргу з аліментів на Кіровоградщині цього місяця стала жінка: щоб виїхати на відпочинок за кордон, вона мусила повернути власним дітям 65 тисяч гривень.

Джерело: ТСН

Hits: 639