26 січня о 05:05 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу будівлі на вул. Героїв Чорнобиля у м. Світловодську.

На момент прибуття пожежно-рятувальних підрозділів на місце події площа пожежі двоповерхової будівлі колишньої міської котельні складала 120 м2. Під час пожежі сталося обрушення частини несучої стіни та перекриття будівлі, в результаті чого отримали травми двоє рятувальників: начальник караулу 22-річний Ігор Санжаров та водій 28-річний прапорщик служби цивільного захистьу Олександр Вершигора. Травмованих негайно було направлено для обстеження до Світловодської центральної районної лікарні. Наразі стан рятувальників задовільний. 

«Споруда незаконно використовувалась власником під цех по переробці деревини. Цього можна було б уникнути, якби власник у встановленому законодавством порядку зареєстрував своє виробництво, виконав всі протипожежні заходи та поставив його на облік як виробництво. Тоді б наші хлопці неодмінно планово відпрацювали картки пожежогасіння та, виїжджаючи на цю пожежу знали, що за цією адресою знаходиться не просто господарча споруда, а пожежонебезпечний об’єкт», – повідомив на своїй сторінці у соцмережі  керівник У ДСНС в області Віталій Миронюк.

 

 

Силами вогнеборців о 06:25 пожежу було локалізовано та о 09:00 – ліквідовано. До гасіння пожежі залучались 8 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки 17-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Світловодська.

Причину пожежі з’ясовують фахівці.

За матеріалами Прес-служби У ДСНС в області