Вчора, ввечері, в Кременчуці зазнав аварії вертоліт. За попередніми даними, машина зачепила розтяжку телевежі і лінію електропередачі.

Як повідомляють очевидці, перед падінням вертольота, вони побачили спалах і почули декілька вибухів. Прес-центр Головного управління ГСЧС в Полтавській області повідомив, що вертоліт Мі-8 приватної авіакомпанії «Українські вертольоти» виконував навчально-тренувальний політ. В результаті аварії загинули чотири людини, які знаходилися на борту.

Уламки машини розкидані по окрузі. Пожежники не відходять від вертольота - він постійно розгорається. За словами місцевих жителів, перед падінням він летів з боку вулиці Керченській. Летів дуже низько. Місце катастрофи оточене поліцією. Місцеві жителі обурені тим, що над їхніми будинками проводяться польоти вертольотів. Вони вважають, що це небезпечно для життя. Пожежу загасили длизько 23 години. 

Кременчужанка, яка проживає в будинку, на іншій стороні Сухого Кагамлика розповіла, що ввечері літали вертольоти.

- Ми звикли до них, вони вечорами літають, - розповіла Олена. - Був туман і, напевно, вертоліт зачепив або вишку, або лінію електропередач. Ми почули кілька вибухів.

Як повідомляють жителі 304-го кварталу і Петрівки, у них пропала електрика. За попередніми даними, машина зачепила розтяжку телевишки та лінію електропередач. Мешканці району повідомляють, що вишка ціла.

Джерело : Телеграф