Останнім часом ми більше говорили про закриті, пограбовані та розвалені підприємства, але останнім часом в місті з’явилися і інвестиційні проекти.

Так український інвестор, який не захотів працювати в окупованому Донбасі, вклав гроші в Світловодський маслоскомбінат. Підприємство успішно працює.

В 2017 році ТОВ «Techno Development System» з сусіднього Кременчука викупило напівпограбований корпус бувшого заводу «Калькулятор» та на відміну від світловодського інвестора, який викупив сусідній корпус та зруйнував його, кременчужани організували виробництво.

  

Директор підприємства Олександр Лебедєв запросив у гості міського голову Валентина Козярчука, депутатів міської ради та ЗМІ. Він ознайомив гостей з продукцією підприємства, яке випускає дерев’яну таку, яка використовується не тільки в Україні, а й за кордоном. Серед клієнтів ТОВ є світові промислові гіганти. Наприклад, концерн «Сіменс». На підприємстві працюють мешканці Світловодська.

 

 

 

Підприємство планує нарощувати виробництво та створювати нові робочі міста. З цією метою ТОВ хоче взяти в оренду землю навколо виробничого корпусу, в тому числі і площадку, на якому був розташований зруйнований корпус, а зараз тільки купа бетону. На орендованій землі ТОВ «Techno Development System» планує побудувати стоянку та соціальні об’єкти для працівників.

Міський голова, депутати та кореспонденти отримали позитивні емоції від побаченого та спілкування. Валентин Козярчук повідомив, що готовий підтримувати підприємство. Керівники підприємства готові розглянути питання перереєстрації фірми в Світловодську.

Вадим Степанець