Сьомого січня на площі, перед адмінбудинком, відбувалося святкування великого християнського свята Різдва Христова.

Світловодський міський голова Валентин Козярчук привітав громаду міста Світловодська з Різдвом Христовим, побажав міцного здоров'я, безмежного щастя та Божого благословення. Валентин Козярчук разом з заступником з гуманітарних питань Іриною Щербиною та першим заступником Оленою Балюк привітали світловодські хори смачними короваями.

Привітав світловодців і протоієрей Віталій Коваленко. Разом з півчим колективом, отець Віталій співали різдвяних пісень для світловодської громади. У святкуванні взяли участь вокально-хореографічні колективи Світловодського Міського будинку культури та церковні хори Світловодська. Вони на площі гостей свята радували запальними піснями, колядками та конкурсами з призовим фондом.

  

Виїзна торгівля та також польова кухня, довершили повноту свята. Депутати Світловодсько міської та районної рад від «Радикальної партії Олега Ляшка» Сергій Стовба, Юрій Долгов та член Світловодського міськвиконкому Михайло Рудич, пригощали світловодців смачної польовою кашею та гарячим чаєм.

  

Спонсорами свята стали: директор ПП «Світловодська паляниця» Анатолій Калашник, директор ПП «Світ ВК» Валентин Козярчук, громадьска організація «Айшіфт».

Наш кореспондент