День Святого Миколая в Світловодську дув наповнений цікавими подіями.

Традиційно в цей день в місті відкрили новий сезон у плавальному басейні в плавальному басейні міського спортивного комплексу ім. А.Тузовського.

Незважаючи на фінансові труднощі, завдяки співпраці міської влади та депутатського корпусу здійснилася мрія багатьох світловодців, мати змогу активно відпочивати та оздоровлюватися.

 

На заході були присутні Світловодський міський голова Валентин Козярчук, заступник міського голови з гуманітарних питань Ірина Щербина, секретар міської ради Юрій Сапянов, керівник спорткомплексу і дитячої спортшколи та почесні гості. До Дня Святого Миколая юні спортсмени-плавці, вихованці КДЮСШ, отримали солодкі подарунки.

 

Сподіваємося, що у нас з’являться нові зірочки з водних видів спорту, які будуть прославляти наш Світловодськ не тільки на Всеукраїнських змаганнях, але і на світовій арені. А головним є те, що кожен мешканець міста зможе оздоровитися, покращити фізичний стан, цікаво та корисно провести вільний час.

О 16.00 на площі перед адмінбудинком відбулися урочистості з нагоди відкриття головної ялинки міста.

З нагоди свята Святого Миколая хореографічні колективи Світловодського Міського Палацу Культури разом з зірками світловодської сцени презентували тематичну виставу, з конкурсами та яскравими виступами.

 

 

З вітальним словом до світловодської громади звернувся Світловодський міський голова Валентин Козярчук, який привітав містян з наступаючим 2018 роком та Різдвом Христовим. Малеча, яка прийшла на свято, отримала солодкі подарунк.

 

Спонсорами святкового заходу стали: ФОП Недавній Олександр Миколайович, БФ "МаркетОпт" в особі директора Володимира Палаха, мережа магазинів ТОВ "АТБ-маркет" в особі генерального директора Дмитра Євтєєва.

Наш кореспондент
Фото: Юлія Абрамкін