Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти. Цей святковий зимовий час розпочинається 19 грудня, коли відзначається День Святого Миколая.

Напередодні цього дня, діти пільгових категорій міста Світловодська відвідали мюзикл «Найзаповітніше бажання», підготовлений та проведений працівниками міського палацу культури. Цей чарівний світ зимової казки могли спостерігати діти з функціональними обмеженнями, діти із сімей демобілізованих учасників АТО, діти із багатодітних сімей та діти із сімей переміщених осіб. Всіх дітей, які були присутні на перегляді мюзиклу, особисто привітали міський голова В.Козярчук, виконавчий директор ТОВ «Світловодський річковий термінал» В.Хиля та вручили їм солодкі подарунки.

  

  

Але, на жаль, не всі діти змогли відвідати це дійство і тому вони отримали подарунки вдома. Заступник міського голови з гуманітарних питань І.Щербина та представник спонсорів разом з спеціалістом Світловодського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відвідали дітей з функціональними обмеженнями і особисто привітали їх зі святом.

 

Тож хочеться виразити особливу вдячність постійним спонсорам свята в особі директора ТОВ «Світловодський річковий термінал» Скічка Ю. О., який в цьому році допоміг у придбанні прикрас на ялинку у Світловодському міському Палаці культури, яка так привітно зустрічає гостей.

Вітаємо всіх зі святом!

СМЦСССДМ