Після зміни керівника Комунального підприємства «Житлосвіт 2012» змінюється і імідж бувшого ЖЕКа.

Новий начальник комунального підприємства Тетяна Громова працює на посаді з жовтня цього року, але позитивні зміни у підходах до звернень громадян уже очевидні. На звернення почали позитивно реагувати. Ось тільки кілька прикладів.

До директора КП звернулася мешканка будинку по вул. Героїв України, 86. Внаслідок проіржавілих труб водопостачання у неї та сусідів постійно була мокра стіна. Попереднє керівництво розповідало про брак грошей та про те, що це не їхня робота. По іншому підійшла до цього питання новий директор. Трубу замінили, стіна тепер не мокріє.

Інший приклад. До Тетяни Громової звернулися мешканці будинку по вул. Героїв України, 74 з проханням встановити перила на вході в будинку. Ганок високий, а сходини круті. Для літніх людей та інваліда, які проживають у цій двоповерхівці, вийти на свіже повітря важко. Пані Тетяна по-людяному поставилася до прохання мешканців. Тепер у них є перила.

Від імені всіх мешканців будинків хочу подякувати диктора КП «Житлосвіт 2012» та працівників підприємства за проявлену чуйність та виконану роботу.

Вадим Степанець