Сьогодні, 4 грудня, християни святкують велике свято Введення в храм Пресвятої Богородиці. Для прихожан церкви, що розташована за адресою вул..Єгорова, 14, воно особливе, храмове.

Свято Введення в храм Пресвятої Богородиці прийшло до нас з церковних літописів. В цей день християни відвідують церкви та згадують, як святі Іоаким та Анна привели трирічну Діву Марію до Храму Ієрусалимсьокого.

З нагоди свята в гості до протоієрея храму Володимира Цуофала завітали благочинний Світловодського округу, настоятель Свято-Покровського кафедрального собору протоієрей Олександр Коваленко, протоієрей Артур Холоденко тощо. Вони відслужили святкову літургію

В таке величне свято Світловодський міський голова Валентин Козярчук разом з заступником з гуманітарних питань Іриною Щербиною та першим заступником Оленою Балюк теж відвідали церкву. Очільники міста отримали благословення від Благочинного отця Олександра та відвідали пісний обід разом з прихожанами церкви.

  

Світловодський міський голова Валентин Козярчук привітав громаду міста Світловодська зі святом Введення в храм Пресвятої Богородиці та побажав мирного неба, здоров’я та наснаги на мирні діла.

Наш кореспондент