Цілий ряд фактів злому гаражів і господарських будівель виявлений в гаражному кооперативі, що розташований за вулицею Лівобережної.

Невідомі зловмисники скоїли буквально наліт, зламавши або спробувавши зламати відразу більш десяти гаражів і сараїв.

«Вчора проревізуйте відразу цілий ряд гаражів і пару рядів сараїв, де замки спиляли, де двері цілком вирвали, а де просто позбивали з петель» - розповідає власник одного з гаражів кооперативу.

«В рядах у деяких сараїв взагалі якось примудрялися цілком двері виривати. Я не знаю, може за допомогою транспортного засобу якого, а де не рвали - там з петель збивали, у мене, якщо можна так сказати, слава Богу просто зламали, але двері цілими залишили» - додає господиня одного з потерпілих від рук хакерів сараю.

Злодії виявилися не перебірливі, брав все що представляло хоч найменшу цінність.

Як стверджують власники гаражів та сараїв, подібні випадку в кооперативі не рідкісні, але не про всі стає відомо. Поодиноких випадки злому взагалі зрідка піддаються розголосу і звістка про зламаної господарській будівлі не виходить за межі кола з двох-трьох сусідів по ряду. Самі власники гаражів або сараїв, які одного разу постраждали від рук злодіїв, не часто звертаються в поліцію, особливо, якщо немає факту крадіжки, а присутні лише сліди спроби злому (відігнуті ворота або стулки, Надпіли замки або дверні петлі). Кажуть – «там нам ніхто в нашій біді не допоможе ...». Сторожів в кооперативі, як таких, немає. Та й власники сараїв та гаражів не сильно на них покладаються – «в іншому кооперативі (поруч з колишньою військовою частиною - прим.ред) є і що? Крадіжки зі зломами і там є, може трохи менше ніж у нас, але все ж є ...» - констатує ще один постраждалий власник обкраденого сараю.

Останнім часом, ситуація з крадіжками і зломами приватної власності в селищі значно погіршилася.

За матеріалами сайту «Власовка»