Print

Цього літа роботи з ремонту доріг в Світловодську стали об’єктом пильну уваги з боку громадськості та депутатів. З початком ремонтних робіт на дорогах в соціальних мережах з’явилося багато постів щодо їх неякісного виконання.

Відреагувавши на це, міський голова Валентин Козярчук створив комісію з перевірки виконаних доріжних робіт.

В публікація на сайті ми повідомляли про дві роботу комісії, яка перевірила як площину виконаних робіт так і їх якість.

Депутати теж відреагували на ремонт доріг. Так під час останньої сесії депутат Андрій Маліцкій не тільки висловив думку про те, що роботи проводяться неякісно. На підтвердження він продемонстрував невелике любительське відео, яке мало підтвердити його слова про неякісне укладання велико-зернового асфальту на дамбі Кременчуцької ГЕС.

Практично через декілька хвилин в залу, де проходила сесія, з’явився директор ПП «Ефект» Айкарам Тартикян. Він висловив своє обурення стосовно даного відео та коментарів на адресу працівників підприємства в Facebook. Тартикян запевнив, що асфальтне покриття на дамбі Кременчуцької ГЕС задовольняє всім нормам та запросив заступників міського голови Олену Балюк, Дмитра Дмитришина та самого Андрія Маліцкого переконатися в цьому особисто.

Така зустріч на дамбі відбулася 7 серпня. Крім Олени Балюк, Дмитра Дмитришина, Віктора Самоляка та Андрія Маліцького, там були присутні представники місцевих ЗМІ.

 

 

 

Під час емоційного спілкування та оглядин проведених робіт з’ясувалося, що асфальт покладений якісно. Щодо відео, то Айкарам Тартикян повідомив, що то був перший шар асфальтного покриття покриття, який потім вкрили другим шаром.


Зрада не відбулася, а я хотів би порадити молодому депутату ретельно перевіряти інформацію перед оприлюдненням.

Вадим Степанець

Hits: 1875