Сьогодні, 4 вересня, депутати міської ради Кропивницького провалили голосування про перейменування Кіровоградської міськради у Кропивницьку. “За” віддали свій голос лише 13 народних обранців.

Інформує кореспондент Першої електронної із засідання сесії.

Після п’яти годин засідання міський голова Кропивницького Андрій Райкович виніс на розгляд депутатів питання про перейменування Кіровоградської міської ради у Кропивницьку міську раду. Проте “за” проголосували лише 13 депутатів, 1 – утримався, ще 13 – не голосували.

Під час обговорення питання із зали почали виходити депутати “Опозиційного блоку” та “Нашого краю”.

2 серпня члени постійної комісії КМР з питань діяльності ради не підтримали питання про передачу на розгляд депутатів проект рішення щодо перейменування Кіровоградської міської ради на Кропивницьку. Активісти “АПН”, які зареєстрували аналогічну петицію, говорять, що будуть вимушені подати позов у СБУ та поліцію на депутатів міськради за пропаганду комуністичної ідеології.

Активіст ГО “Асоціація політичних наук” Дмитро Сінченко, який є автором аналогічної петиції про перейменування, акцентував увагу на тому, що поки міськрада носить назву “Кіровоградська”, її депутати пропагують комуністичну ідеологію.

Згодом, 9 серпня, депутатська комісія з питань діяльності ради, депутатської етики та Регламенту одноголосно підтримала петицію ГО “Асоціація Політичних Наук” про перейменування Кіровоградської міської ради на Кропивницьку.