У середу, 23 серпня вся країна святкувала День Державного Прапора України. З нагоди державного свята працівники Світловодського Міського Палацу Культури влаштували справжнє колоритне та українське свято – щорічний конкурс «Моя вишиванка».

У нашому місті вже стало доброю традицією одягати вишивані сорочки з нагоди державних свят. Цього року конкурс вишиванки зібрав велику кількість учасників, різної вікової категорії. Для конкурсантів були запропоновані кілька номінацій: сучасна вишивка, сімейний спадок, стилізована вишивка та вишита власноруч.

  

Паралельно конкурсу для громади міста виступали зірки світловодської сцени, вкотре демонструючи свої талановиті голоси. Після детального аналізу журі винесли свій вердикт: Дипломом «За збереження традицій у сім’ї, за сімейний зв’язок підтримання національних українських традицій» нагороджено Лариса Яцик; у номінації «За відродження національних традицій, щирої любові та бережливого ставлення до спадщини українського народу, шанобливого ставлення до майстрів народної творчості», Дипломом нагороджено Надія Войтків; у номінації «За збереження і пронесення до сьогоднішніх часів на протязі багатьох десятиліть костюмів, які були виткані та вишиті своїми руками бабусь, прабабусь» Дипломом нагороджено Артур та Маргарита Агатьєви; у номінації «Ніжність» Дипломом нагороджено Еріка та Лілія Тундник; У номінації «Сучасність» Дипломом нагороджено Тетяна Криворучко; Третє місце в загальному конкурсі «Моя вишиванка» посіла Мухамед Ануар; Друге місце виборола Крістіна Шарко; почесне перше місце в загальному міському конкурсі «Моя вишиванка» посіла Віта Кахно.

  

  

Юлія Абрамкіна