Print

Двадцять шість років Україні! Начебто сьогодні й не кругла дата, але двадцять шостий рік Незалежності! І він є особливим для нас.

Це рік виявився щедрим на кілька позитивних подій. На двадцять шостому році Незалежності ми успішно завершили боротьбу за ратифікацію Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. Ми отримали безвіз, як визнання українців справжніми європейцями. Але ми і маємо справжній виклик – війну на сході на окупований Крим.

З нагоди цього, в парку імені Т. Г. Шевченка, відбувся урочистий мітинг. Участь у заході взяли міський голова із заступниками, депутати, представники місцевого самоврядування, громадськість. Нажаль, захід проігнорували керівники державних органів Національної поліції, СБУ тощо.

  

  

Урочистості розпочалися о 10.00 з виконання державного гімну України. Учасники мітингу вшанували загиблих на війні земляків хвилиною мовчання.

До пам’ятника Кобзарю поклали квіти.

 

У своїй промові Валентин Козярчук підкреслив значимість цього свята для нашої держави. Він переконаний, що Україна переможе і в війні, і розбудує економічно сильну країну.

Вадим Степанець

Hits: 874