По вівторкам влада проводить наради з підготовки до зими та нового опалювального сезону. Сьогодні керівництво СП ТОВ «Світловодськпобут» запросило учасників наради до себе на підприємство та розповіло про свою роботу.

На початку була екскурсія

Учасникам наради показали обладнання котельні №3 та розповіли про підготовку до зими. Це найбільша котельня, яка обслуговує 8 тис абонентів. Підприємство готове до опалювального сезону, за твердженням генерального директора Сергія Московського, на 54%. Практично готове обладнання з очистки води та насоси. Уже підготовлені платформи для нових, економних, електронасосів.

 

Готові до сезону котли.

 

Завершуються обслуговування когенераційних установок, які будуть виробляти електроенергію для себе, що здешевлює виробництво.

 
Оглянули присутні і центральний пульт управління котельні.

Далі нарада пройшла в звичайному режимі. Перед присутніми виступили заступники генерального директора, керівники служб. Головне із сказаного.

 

Про фінансовий стан підприємства

Рахунки підприємства заблоковані. Заробітну плату на підприємства не виплачують з травня. Причина – заборгованість підприємства. Вона склала: за газ – 22,7 млн грн., по податкам – 1 млн. 40 тис грн. В той же час, підприємству заборгували: державний бюджет – 53202 грн, місцевий бюджет – 2 017060 грн., інші споживачі – 2724504 грн., населення заборгувало – 17403221 грн.

Керівники підприємства черговий раз звертаються до населення з закликом розрахуватися за спожите тепло.

Про відключення від централізованого опалення

Керівники підприємства та юристи повідомили, що вони категорично проти того, як надаються в місті дозволи на відключення від централізованого опалення. Це можливо тільки у випадку, якщо відключається весь будинок, а не окремі квартири. Підприємство уже виграло апеляцію у Дніпропетровському апеляційному суді з цього приводу по одному з відключених. Будуть подані позови і по 173 дозволам, які були надані нещодавно.

Про комунальні борги

Борги КП «Добробут». Борг підприємства більше 2 млн. грн. Зараз СП хоче розірвати договір з «Добробутом» та заключити з балансоутримувачим, що має поліпшити стан розрахунків.

Про тариф на опалення

Зараз на підприємстві йде робота по формуванню нового тарифу на опалення. Його тепер буде затверджувати міська рада. Яким він буде, поки що важко сказати, але уже відомо, що ціна на газ не для населення зросте на 60%.

Про ремонт теплотрас

Керівник відповідного підрозділу завірив, що у них є все для успішного ремонту теплотрас. Він зараз триває та має завершитися до початку сезону. Крім того, Сергій Московський обіцяв навіть заасфальтувати окремі дільниці асфальтового покриття, які були зруйновані раніше.

Підсумки підвела Перший заступник міського голови Олена Балюк. Вона повідомила, що у виконкомі створена робоча група по тарифу на опалення, яка вивчить поданий тариф. Актуальним є питання про сплату за вільні приміщення. Пані Олена запропонувала шукати шляхи вирішення питання. Балюк висловила занепокоєність проблемою, яка виникла на КП «Добробут». Тут теж йде пошук шляхів вирішення проблеми.

Вадим Степанець