Сподіваюся, що більшість читачів читали безсмертний твір Ільфа та Петрова «Дванадцять стільців». Якщо так, то напевно, пам’ятаєте, Остап Бендер підзаробив на провалі. А в Світловодську такий бізнес не проходить. Навіть, якщо є провал.

Біля другого під’їзду будинку, що за адресою вулиця Героїв України, 86 після чергового дощу з’явилася невелика ямка. Якраз неподалік від одного з комунікаційних люків.

Мешканці відразу звернулися до директора КП «Житлосвіт-2012» Микити Письменного та почали очікувати на вирішення проблеми. Час плинув – яма збільшувалася та мала усі підстави перетворитися у провал.

Звичайно, мешканці будинку нервували. З метою прискорення процесу вирішення проблеми вони звернулися до мене, як до депутата міської ради. Спілкування з Микитою Письменним показало, що проблема може перетворитися на важко вирішувану. На запити директора ЖЕКу водоканал уже повідомив, що колодязь не його.

«Тепер очікуємо на відповідь від СП ТОВ «Світловодськпобут, » - оптимістично зауважив Письменний.

Я такого оптимізму не розділяв і запропонував житлосвітівцям самім ліквідувати проблему. Письменний навідріз відмовився.

«В тариф на це гроші не закладені».

Тоді я звернувся до головного комунальника Дмитра Дмитришина. Ну, щоб він допоміг знайти власника комунікаційного колодязя та, відповідно, провалу.

За цей період знову пройшли дощі. Провал став збільшуватися.

В цьому ж будинку одна з ІТшних фірм робила ремонт. Вони пішли на зустріч мешканцям під’їзду та заклали в провал декілька битих цеглин. Але це не вирішило проблему.

Втім, Дмитро Дмитришин продовжував пошукати. І кожного разу знаходив. Спочатку «Дніпро-Кіровогад» визнав себе власником, та обіцяв вирішити проблему. Але потім передумав та відмовився. Черга за «Світловодськпобутом».

Сказали: «Наша. Засипимо». Але не поспішали.

Зателефонував генеральному директору СП Московському особисто. В цей же день підійшли два відповідальні працівника. Подивилися на провал, повівчали його та пообіцяли на другий день все виправити. На другий не змогли. Зателефонували на третій та повідомили, що це колодязь не їхній.

Визнаю. З Дмитром Дмитришиним говорив нервово. Вибачаюся, але дістали. Провал засипали. Тепер би ще заасфальтувати.

Проблему вирішено? Є передчуття, що історія ще не завершилася. Колодязь є. Комунікації прокладені. А як там щось потрібно буде поремонтувати? Тоді, головне, зафіксувати тих, хто полізе туди. Вони й є власниками. Завтра буду домовлятися з мешканцями про чергування.

Вадим Степанець