{jcomments on}

Сьогодні працівники підприємства не змогли вчасно пройти на свої робочі місця. Двері адмінкорпусу були опечатані. Після того, як двері розпечатали, Дмитро Дмитришин, який повідомив, що він і є генеральним директором, надав команду заходити працівникам, але не на другий поверх. З його слів, там може бути нестача комп’ютерів та документів.
Допуск в приміщення здійснював чоловік, який представився як новий начальник охорони.

Це Олександр Борисович Глухов. Протягом певного часу він не пропускав і мене, аргументуючи тим, що «директор не велел». В той же час, представники ГО Гроза Людмила Павловська проходила до будинку без перешкод. Навіть міліція не могла вплинути на вірного начальника охорони. Але допоміг мені Леонід Пащенко. Він замовив за мене слово.


В актовому залі і одній з кімнат був безпорядок, остатки їжі. Працівники підприємства наполягали на тому, що б їм документально підтвердили повноваження нового директора. У відповідь Дмитришин повідомив, що збере працівників окремо, коли приїде Котенко.
Леонід Пащенко повідомив, що в кабінетах пропали системні блоки та коштовна кавоварка.


Приблизно біля 12.00 до прохідної прибув представник Політрейду. Його на територію підприємства не пропустили. Пан Дмитришин спілкуватися з Олеквандром не забажав. На територію підприємства не запускають комерційного директора Гриву, який вийшов за територію підприємства поспілкуватися з Яременко.


Міліція, яка працювала на території підприємства, також не змогла посприяти представнику Політрейда.
Олександра Яременка не пропускають на територію тому, що Генеральний директор Дмитришин має сумнів, що довіреність на представництво інтересів Політрейду дійсна. Яременко показав довіреність. Вона має усі підписи і «мокру» печатку. Видана терміном на десять років. За логікою, якщо представник не дійсний, то й директор не легітимний.


За твердженням представників виконкому після зміни директора позов щодо ліквідації підприємства буде відізваний.
Під час обідньої перерви з території СП вийшов новоспечений начальник охорони Глухов. Після цього він спробував повернутися, але Яременко і Грива стали на завади і сказали, що його не пустять назад. Глухов відійшов до свого авто і довго розмовляв по телефону.
До підприємства під’їжджало авто охоронної фірми «Явір 2000». Після розмови з Яременко охоронці від’їхали. Також, неочікувано до прохідної підійшли козаки у чорній формі з надписом «Громадська безпека» так гумовими кийками. Вони постояли осторонь, старший поговорив по телефону та так же швидко пішли. Дивний маневр.

ДОПОВНЕНО

Про самооборону. В ЗМІ пройшла інформація щодо того, що світловодська самооборона приймала участь у захваті СП «Світловодськпобуту» на боці Михайлика. За коментарем я звернувся до члена виконкому та керівника самооборони Ігоря Полякова. Він повідомив, що члени самооборони дійсно прибули на територію СП після дзвінка начальника охорони підприємства. Останній повідомив про напружену ситуацію. Завдання самооборони було – не допустити силового протистояння та бійки. За твердженням Полякова, вони цього досягли. Після того, як було досягнуте рішення щодо зміни охорони, самооборона вийшла з підприємства.
Вадим Степанець