На Кіровоградщині оголосили конкурс на розробку логотипу з відзначeння 100-річчя від дня народжeння В.О. Сухомлинського.

Одна з важливих функцій міської влади є надання адміністративних послуг. З цією метою в містах та територіальних громадах створюються Центри надання адміністративних послуг.

На післяобідню пору п’ятниці, 15 червня, концертна зала міського Палацу культури була заповнена майже вщерть - тут, з нагоди професійного свята, вшановували медичних працівників. На початку, поки дійство набирало обертів, присутні переглянули відео-сюжет, присвячений Світловодській ЦРЛ, іншим медичним закладам міста й району.

Поки уряд Володимира Гройсмана чіпляється за будь-які можливості утримати ціну на газ для населення і підприємств тепло-комунальної енергетики (ТКЕ), що постачають гарячу воду і тепло населенню, на рівні травня 2017 го, його опоненти з групи "Нафтогаз України" вже продають газ тепловикам за ціною в два рази вище. До травня вартість таких операцій вже перевищила 25 млрд грн.

В Україні хліб нового врожаю подорожчає мінімум на 20-25%. Про це повідомив Президент Асоціації фермерів та приватних землевласників України Іван Томич.

З 2019 року громадяни України зможуть купувати і продавати валюту в готівковому вигляді, використовуючи платіжні термінали. Відповідний дозвіл зазначено в постанові №63 НБУ.

15 червня 2018 року в місті Світловодську буде проведене командно-штабне навчання з питань цивільного захисту з відпрацюванням заходів евакуації населення в разі загрози катастрофічного затоплення території внаслідок руйнування гідроспоруд Кременчуцької ГЕС.

Головне управління Нацполіції в Кіровоградській області очолить полковник поліції Роман Козьяков.

55-pічна жителька Олександpії пеpевела 10 тис. гpн. шахpаям за схемою "Ваша дочка..."

Події останнього місяця вразили мешканців Світловодська приємними несподіванками: на клумбах з’явилися квіти, та й самих клумб стало більше; приємно здивував ямковий ремонт з трирічною гарантією; запрацював каскад фонтанів на Дніпровському спуску; до дня міста з’явилася алея парасольок.

Побачивши кульгавого на дві лапки собачку, спробував знайти у всезнаючій всесвітньому «павутинні» відповідь на питання: «Перша медична допомога тваринам, що постраждали від людини». Саме так – «від людини».