JB Base3 - шаблон joomla Окна

Як часто ви, шановні читачі, прийшовши до супермаркету за покупками, перевіряєте чеки та порівнюєте сплачені кошти за штучний товар з цінником на полці, де він лежить? Думаю, що майже ніколи. А даремно!

Країна, яка входить в топ-15 найбільших нафтовидобувачів і має всього 5 млн населення вкладає в розвиток экотранспорта величезні кошти – вже сьогодні Норвегія є одним з лідерів в Європі по кількості електромобілів, однак, виявляється, владі скандинавської держави цього не цілком достатньо...

Не помилюся, якщо скажу, що світловодці зі насторогою очікують повідомлення про підвищення тарифів у сфері ЖКГ, а особливо у теплопостачанні. Чого нам очікувати в новому опалювальному сезоні в Світловодську?

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг областей України за результатами зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року.

Робочий день в ЦРЛ розпочався з евакуації медичного персоналу та хворих. Невідомий повідомив про мінування. На місце прибула поліція та мінери. На щастя, усе виявилося неправдою. Поліція швидко виявила та затримала «мінера».

Цього літа роботи з ремонту доріг в Світловодську стали об’єктом пильну уваги з боку громадськості та депутатів. З початком ремонтних робіт на дорогах в соціальних мережах з’явилося багато постів щодо їх неякісного виконання.

Сьогодні, 4 вересня, депутати міської ради Кропивницького провалили голосування про перейменування Кіровоградської міськради у Кропивницьку. “За” віддали свій голос лише 13 народних обранців.

Back to top