Знам’янською місцевою прокуратурою припинено незаконну діяльність автозаправної станції на території смт. Власівка м. Світловодська

Знам’янською місцевою прокуратурою забезпечено повне реальне виконання рішень апеляційного суду Кіровоградської області та Верховного суду, якими задоволено позовні вимоги прокуратури про визнання недійсними трьох договорів оренди землі та повернення у власність держави земельних ділянок сільськогосподарського призначення вартістю 2,8 млн грн

Суд повернув гуртожиток у власність територіальної громади Світловодська, а державний виконавець відповідатиме у суді за незаконну передачу комунального майна.

Знам’янська місцева прокуратура звернулася з позовною заявою до господарського суду Кіровоградської області про стягнення з одного із суб’єктів господарювання заборгованості з орендної плати, розірвання договору оренди землі та повернення державі земельної ділянки.

За принципової позиції Знам’янської місцевої прокуратури до покарання у виді штрафу Світловодським міськрайонним судом засуджено колишнього касира Світловодської центральної районної лікарні, яка привласнила 72 тис. грн. коштів лікувального закладу.

За процесуального керівництва прокуратури Кіровоградської області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо організатора злочинної групи, що здійснювала незаконну організацію азартних ігор на території Кіровоградщини(ч.1 ст.203-2 КК України).

Цього тижня в Інтернеті з’явилося повідомлення щодо штрафу, до якого засудили депутата Світловодської райради.

Прокуратурою області завершено досудове розслідування щодо високопосадовця РДА та мерії викритих на отриманні 150 тис грн неправомірної вигоди.

Знам’янська місцева прокуратура представницькими заходами забезпечує стягнення шкоди, завданої правопорушеннями, пов’язаними з корупцією.

Знам’янська прокуратура розпочала розслідування незаконної приватизації приміщень п’яти котелень.

За принципової позиції Знам’янської місцевої прокуратури стягнуто витрати на виплату та доставку пільгових пенсій
Знам’янською місцевою прокуратурою забезпечено реальне виконання рішення суду про стягнення з одного із суб’єктів господарювання м. Світловодська заборгованості з витрат на виплату та доставку пільгових пенсій за 2016 рік в сумі 200 тис грн.