Традиційно в першу неділю жовтня в Україні вшановують освітян. Це їх професійне свято. Свято тих, кого кожний з нас пам’ятає та любить усе свої життя.

Не помилюся, якщо скажу, що День вчителя - одне з найулюбленіших професійних свят. В цей день вчителі приймають поздоровлення від своїх вихованців. Традиційно їм дарують їм квіти, влаштовують концерти.

Учитель - це не тільки людина, яка навчає наукам. Він ї носієм духовності і моральних засад. Вчителі виконують особливу громадянську місію - виховання молодого покоління. Їх знання, їх досвід, спадкоємність традицій і новаторство лежать в основі кожної школи. Ми завжди дуже вимогливі до своїх вчителів. Ми хочемо, щоб вони нас добре навчали, були тактовні й мудрі, привітні й поблажливі. А ще бажаємо, щоб наш учитель завжди був у доброму гуморі. Але повинні пам’ятати, що вчителю потрібна наша особиста підтримка.

Сьогодні ми бачили цю підтримку. В Палаці культури відбулося вшанування освітян. Привітати освітян прийшов міський голова Валентин Козярчук та заступник міського голови з гуманітарних питань Ірина Щербина. Мер побажав освітянам міцного здоров’я, найкращих успіхів та бажаних звершень, трепетного і відданого ставлення учнів та колег, успіхів у будь-якому освітньому процесі, до якого нас приводить наше багатогранне життя.

Освітян привітала заступник управління освіти Ірина Добровольська.

З нагоди Дня вчителя та за вагомий внесок у справу навчання і виховування підростаючого покоління, високий професіоналізм Почесними Грамотами Виконавчого комітету Світловодської міської ради Валентин Козярчук нагородив вчителя української мови та літератури НВК «Гімназія-ЗОШ №4» Римму Дмитрієву, вихователя ДНЗ №7 Людмилу Кузьменко, вчителя молодших класів НВК «Гімназія-ЗОШ №4» Наталію Степанець, керівника гуртка Станції юних натуралістів Світлану Проскурняк.

 

Отримали вчителі подарунки та подяки від народного депутата Олеся Довгого.

 

Але самий кращий подарунок зробили наші, світловодські артисти. Вони дали чудовий концерт.

  

Вадим Степанець