Традиційно першого вересня українські школи збирають на урочисту лінійку своїх школярів. Як у місті Світловодську так і в Світловодському районі ранок першовересня почався теплою осінньою дниною та метушньою школярів та батьків.

Готувалися до Дня знань не тільки учні та батьки, до урочистої лінійки та вітань школярів готувалися не тільки освітяни, а й представники від влади та громадськості.

 

Приємною несподіванкою для першокласників сіл Глинськ, Подорожнє, Микільське, Андрусівка, Григорівка та Федірки стали подарунки від благодійного фонду «Милосердя». Голова Фонду Наталія Бут завітала на урочисту лінійку до Федірок та Глинську, аби привітати школярів з початком нового навчального року та побажала вчитися лише навідмінно. Загалом 70 першокласників району отримали подарунки з нагоди першовересян.

 

Спонсорську підтримку в закупівлі подарункових пакунків надали підприємці міста Світловодська, зокрема компанія «ВК і К». Школярі отримали вітання з нагоди Дня знань та шкільні набори обкладинок для зошитів, книжок, кольорові олівці, зошити, ручки, прості олівці та вітальні листівки.

Юлія Абрамкіна