Напередодні нового навчального року овітяни традиційно проводять педагогічні конференції та методичні секції. Цього року управління освіти вирішили відійти від традиції.

Керівництво управління освіти вирішили змінити щорічний формат. Замість конференції, вирішено було провести круглий стіл на тему «Інноваційний поступ освіти регіону». У заходи прийняли участь директори шкіл, дошкільних та позашкільних дитячих закладів, методисти управління освіти. Крім того, на круглий стіл запросили науковця з Кременчука доктора педагогічних наук Анатолія Самодрина.

  

На початку круглого столу заступник начальника управління Ірина Добровольська виступила з короткою доповіддю. Зокрема, пані Ірина доповіла про основні завдання, які вирішувало управління та освітні заклади в минулому навчальному році. Вона відзначила здобутки шкіл міста. З повним текстом доповіді можна ознайомитися на сайті управління освіти.

Далі із співдоповідями виступили заступник завідувача методичного кабінету управління освіти Л. Чіжова. Вона розповіла про методичні новації, які запроваджуються в школах міста.

 

Доповідь Чіжової доповнили директор дитячого садочку Н. Лукінова та директор школи № 3 І. Яблуновська. Вони розповіли про інноваційні технології навчання, які використовують педагоги в їх закладах.

 

Перед освітянами виступив доктор наук Анатолій Самодрин. У своїй промові він зупинився на філософських основах понять навчання, інноваційні технології та ролі учителя в житті суспільства.

На круглому столі учасники підняли питання оплати праці педагогів. Дійсно, така потрібна та значуща праця вчителя оплачується неадекватно.

Вадим Степанець