На сайті ми повідомляли про конфлікт, який розгорівся навколо ПТНЗ № 5. Останнім часом містом почали ширитися чутки щодо того, що заклад взагалі хочуть закрити. Сьогодні до міста завітав заступник голови ОДА з гуманітарних питань Сергій Коваленко та депутат обласної ради, голова Ради директорів ПТНЗ Микола Корецький. Мета їхнього візиту – розібратися в ситуації.

  

Візит розпочався із зустрічі в кабінеті міського голови. Заступник голови ОДА разом з Юрієм Котенком зустрівся з головою Світловодської федерації хортингу Володимиром Похіловим. Вони обговорили проблему закриття спортивного залу в училищі, в якому проводили тренування спортсмени. За результатами обговорення хортигнгістам запропоновано проводити тренування в спорткомплексі імені Тузовського, чи Палаці культури.

  
Після цього, Сергій Коваленко відвідав ПТНЗ. Він оглянув декілька приміщень училища та зустрівся з директором та колективом. На зустрічі з колективом Коваленко повідомив, що питання закриття закладу не стоїть. Зараз, згідно реформи професійно-технічної освіти, будуть створювати регіональні центри професійної підготовки. Вони будуть в кожному місті, районі. Мова йде про об’єднання зусиль для досягнення кращого результату. Так в Олександрії об’єднують в один центр три ПТНЗ. За результатом скорочено 145 робочих місць, а створено 146.

 
Щодо конфлікту в колективі, то заступник голови ОДА вбачає його в психологічних труднощах спілкування керівника з окремими членами. З метою його вирішення Сергій Коваленко запропонував через місяць провести закриті збори колективу ПТНЗ. Крім того, високий керівник пообіцяв вирішити окремі проблеми фінансування ремонтних робіт з метою якісної підготовки до наступного навчального року.
Сергій Коваленко також зустрівся із хортингістами, які очікували на нього біля будинку.
Отже, будемо сподіватися на позитивне вирішення конфлікту.

Вадим Степанець