JB Base3 - шаблон joomla Окна

В п’ятницю завершився відкритий молодіжний дебатний турнір, який організував та провів Клуб «Толерантність» Світловодського політехнічного коледжу.

Як ми уже повідомляли, в середу пройшли чвертьфінал та полуфінал дебатного турніру. У фінал вийшли команди «Варфоломіївська ніч» та «Градієнт». І ось фінал.

Провести його організатори вирішили поєднав методики Карла Поппера та Оксфордських дебатів. Змагалися дві команди по три спікера. Питання командам могли задавати не тільки суперники, а й глядачі. Переможця двобію визначило не жури, як це робили за методикою Поппера, а глядачі, приймаючи сторону тієї чи іншої команди за Оксфордською методикою.

На початку фінального поєдинку провели жеребкування з вибору теми дебатів. Цю місію доручили голові Громадської ради Михайлу Касьянову. Жереб обрав тему «Чи є цивільна непокора формою протесту?»

І от дебати розпочалися! Скажу відверто. Студенти були на висоті. Одні доводили, що непокора – це форма протесту, інші доводили протилежне. В якийсь момент спіймав себе на думці, що саму хочеться подискутувати.

 

 

 

Цього разу команда «Градієнт» була, на думку глядачів більш переконливою. Вона і стала переможницею.
А потім були нагороди. Їх отримали майже всі учасники.

 

 

Наприкінці студенти коледжу кинули виклик громадським активістам, владі, депутатам та всім інтелектуалам міста. Сподіваюся, що це виклик буде прийнятий.

 

Вадим Степанець

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Back to top