В Світловодському політехнічному коледжі розпочався п’ятий відкритий молодіжний дебатний турнір.

Про його підготовку ми повідомляли на нашому сайті.

Відкрив турнір директор коледжу Ігорь Петров. У своїй короткій промові він привітав учасників інтелектуальних змагань та побажав учасникам успіху. Президент Клубу «Толерантність» Ян Дьяков наповнив учасникам правила проведення турніру.

  

У турнірі прийняли участь вісім команд: «Тюбик», «Авангард», «Ангрейт», «Граната», «Градієнт», «Фенікс», «Сет бойз», та «Варфоломіївська ніч». До складу команд увійшло по три гравці. Це студенти коледжу та учні шкіл міста. Змагання проводилися за олімпійською системою. У чвертьфінали було чотири групи.

 

 

Організатори турніру провели жеребкування команд та обрали тему для проведення дебатів. У двобію зійшлися «Тюбик» і «Авангард», «Сет бойз» і «Варфоломіївська ніч», «Фенікс» і «Градієнт», «Граната» і «Ангрейт». Судили кожну групу три судді. До складу суддівського корпусу увійшли викладачі коледжу, громадські активісти, депутати міської ради. Для дебатів обрали тему: «Чума – глобальна катастрофа чи панацея для людства?»

 

Після гарячих дебатів до полуфіналу вийшли чотири команди: «Авангард», «Апгрейт», «Градієнт» та «Варфоломіївська ніч». Знову жеребкування та знову дебати. Дискутували на тему: «Чи слід впроваджувати в Україні дванадцятирічну освіту?». Пари склалися таким чином: «Авангард» та «Градієнт», «Апгрейт» та «Варфоломіївська ніч».

 

Жаркі дебати та ми маємо двох фіналістів: «Варфоломіївська ніч» та «Градієнт».

Відео з турниру


 

В п’ятницю фінал. Буде цікаво.

Вадим Степанець