В попередній публікації ми повідомляли про проект Світловодського політехнічного коледжу з проведення дебатів. З цього приводу я поспілкувався з президентом клубу «Толерантність», який, власне, і здійснює цей проект, Яном Д`яковим.

Ідея створення клубу та проведення дебатів виникла у студентів в минулому році. 11 грудні 2015 року в коледжі проводили тренінг з проведення дебатів. Під час нього студенти і вирішили створити клуб та назвали його «Толерантність». Метою створення клубу є формування вміння засвоювати, аналізувати, синтезувати соціальну та політичну інформацію, обґрунтовувати її та робити висновки, вміти відстоювати свою точку зору тощо.

В рамках функціонування клубу уже чотири рази було проведено Оксфордські дебати. Ян відзначив, що ініціатива сподобалася багатьом студентам. Студентська команда коледжу успішно виступила за в дебатах за методом Поппера в Черкасах.

За планом клуб проведе турнір з дебатів. Запрошуються команди із шкіл. Для тих, хто хоче подивитися дебати чи прийняти участь у них повідомляємо, що в п’ятницю, 20 травня, в СПК відбудеться тренінг, в наступну середу та п’ятницю чверть фінал та фінал турніру.

Більше про турнір тут.

Клуб «Толерантність» запрошує усіх бажаючих!

Вадим Степанець